Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Только буквы и пробелы (от 2 до 30 символов)
Введите номер, пример +380777777777

Особливості відкриття офшорного рахунку

Особливості відкриття офшорного рахунку рахунок в офшорі

Кожен підприємець, який планує вести офшорний бізнес, стикається з поняттям відкриття офшорного рахунку. Під офшорним рахунком прийнято вважати будь-який рахунок, відкритий за кордоном, але в більш вузькому значенні це має на увазі рахунок, відкритий у банку, що знаходиться в офшорній юрисдикції. Часто поняття офшорного рахунку і власного розрахункового рахунку в іноземному банку плутають між собою. Це в коріння невірно оскільки далеко не кожна країна є такою юрисдикцією і не кожен рахунок є офшорним, це може бути просто Ваш особистий рахунок або рахунок компанії.

Чого слід остерігатися?

Відкриття офшорного рахунку в іноземному банку може мати ряд підводних каменів.

З одного боку банки, особливо європейські, дуже цінують свою репутацію та клієнтів, а отже зацікавлені в їх збереженні і підтримці свого іміджу, дуже педантично ставляться до зберігання конфіденційних даних своїх клієнтів. Такі повноцінні банки, як правило, мають у своєму складі офшорні підрозділи, де Ви можете бути впевнені в надійності зберігання активів.

Зовсім інша справа, коли банк є 100% офшорним, про який нам мало що відомо і який намагається затягти до себе клієнтів за допомогою казкових тарифів і відсутністю контролю над легальністю засобів. Ви з легкістю зможете відкрити офшорний рахунок в такому банку і переказати туди свої кошти. Але ось що, скажімо, відбудеться з таким банком через певний час, коли його власники вважатимуть, що накопичених активів досить і пора б їх собі привласнити, ніхто не зможе дати Вам гарант. Однак і банк може пропонувати найпростіші умови угоди, що викликає деякі підозри у клієнтів. На перший погляд обіцянка вигідних умов відкриття офшорних рахунків є зручною. Але насправді така установа може виявитися одноденним банком з фіктивними рахунками.

Тому під терміном «офшорний рахунок» давайте будемо мати на увазі саме відкриття рахунку в закордонному банку для офшорної або іншої зарубіжної компанії, а не відкриття рахунку в безпосередньо офшорному банку.

Де краще відкривати рахунок?

Слід також враховувати, що в країнах з офшорною юрисдикцією є свої внутрішні закони ведення бізнесу, різні податки і умови, що не менш важливо при визначенні країни для відкриття рахунку; все залежить від конкретних завдань компанії і того, для якого офшорного бізнесу потрібно відкривати конкретний рахунок.

Припустимо, в одних банках краще тримати розрахунковий офшорний рахунок для швидкого оперативного управління, а в інших — для тривалого заощадження з витяганням максимальних відсотків від зберігання коштів.

Насправді абсолютно будь-яка компанія може мати необмежену кількість банківських рахунків в будь-яких банках по всьому світу. Практика показала, що клієнти вибирають для зберігання своїх коштів або прибалтійські, або швейцарські банки. Прибалтійські, в основному латвійські та литовські, вибирають з міркувань низької собівартості, простоти обслуговування, російськомовного персоналу і можливості працювати з валютами країн СНД. Ну а швейцарські банки вибирають за їх дуже високий гарант конфіденційності.

Наша пропозиція

Щоб не піддаватися ризику, що виникає при самостійному відкритті офшорного рахунку, звертайтеся до висококваліфікованих фахівців.

Компанія Finance Business Service вже довела свій професіоналізм. Клієнти довіряють нашій організації, тому що ми надаємо консультації у виборі банківських установ з гідною репутацією, займаємося оформленням пакетів необхідних документів. Власником офшорного рахунку в цікавому Вам банку можна стати без ризику для своїх грошових інвестицій. Довіряйте кращим!


Автор: Юрій Красільніков
керуючий партнер Finance Business Service
Заказать услугу

c нашими специалистами

Только буквы и пробелы (от 2 до 30 символов)
Введите номер, пример +380777777777
Используйте формат name@mail.com
Только буквы, цифры и пробелы (от 2 до 30 знаков)
Остались вопросы?

Запишитесь на профессиональную консультацию

Только буквы и пробелы (от 2 до 30 символов)
Введите номер, пример +380777777777